لیست انتظار – ۳

Rate this post

تیزر فیلم جدید شهرام مکری عزیز رو دیدم. هر چند مشخص نیست چی به چی هست. اول تیزر یاد سرگیجه هیچکاک افتادم. یادمه جشنواره یک سری مشکلات که معلوم هم نشد چی بود پیش اومد و فیلم هجوم اکران نشد. و یادم هم هست که مکری دوست داشتنی برای کیانوش عیاری بزرگ نوشت که خیلی خوش حال هست که اومده در کنار ایشون ( چون فیلم عیاری هم از پخشش جلوگیری شد ) . در کل بالاخره یک فیلم تو سینمای وطنی اکران شد که من کنجکاوم به دیدنش.

اخبار جشنواره فجر و این داستانا داره از گوشه و کنار می رسه. پارسال نرفتم. هیچ فیلمی رو. چون دقیقا منتظر همین کارای مکری و عیاری بودم که از هیچ کدومشون خبری نبود! امسال هنوز نمی دونم دقیقا فیلم کی ها میاد و حذف میشه! ولی در کل برنامه خاصی ندارم برای امسال هم و اگر بلیطی از گوشه کناری به دستم نرسه ، نمیرم.

دو تا عکس از دو تا فیلم که خیلی خیلی تشنه دیدنشون هستم منتشر شده . اولی کار جدید لارس فون تریر هست به اسم ( خانه ای که جک ساخت ) و دومی هم فیلم ( پست ) از استیون اسپیلبرگ عزیز. هر دو تا عکس منتشر شده هم قشنگ من طرفدار رو تو آب نمک نگه می داره! امیدوارم هر دو کار خیلی خوب از آب در اومده باشه.

تریلر قسمت دوم بازی شاهکار ( Last of Us ) هم که فقط سکوت کردم و حیرت. من کنسول  پی اس ۴ ندارم. پس اس ۳ هم که دارم خیلی وقته حتی روشنش نکردم. ولی بعضی گیم ها هستن که نمیشه اینها رو تجربه نکرد. من نسخه جدید آنچارتد و رزیدنت اویل و همین لست آو آس رو باید و باید و باید بازی کنم. اصلا نمیشه. واقعا راه نداره. فعلا که هزینه کنسول خریدن نیست و باید از تریلر و هیجان و تعاریف بقیه لذت ببرم!

لیست انتظار من البته فقط مربوط به مدیا و کتاب و غیره نیست. بارون ! انتظار بارون درجه یک پاییزی می کشم ولی خبری نیست! فقط همین الان که دارم متن رو تایپ می کنم هوا ابری است و کمی مایه خوشحالی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *